Mlekosław vel Polskie Mleko UHT

Poważna „głowa rodziny” Mlekosławnych. Jak to mówią: „Człowiek instytucja”. Nic dziwnego, w końcu to on wraz z małżonką dbają o jakość swojej rodziny. Elegancki, zamknięty w stylowym kartonie zachowuje długo swoją młodość, dlatego możesz go bezpiecznie przechowywać przez dłuższy okres niż mleko świeże, także poza lodówką. Co ważne, Mlekosław  idzie krok w krok ze swoją Małżonką, nie odbiegając w niczym jej jakości.

 

Mlekosława vel Polskie Świeże Mleko

Matka idealna. Dzieciom  przekazuje, podobnie jak małżonek to, co najlepsze – mnóstwo składników odżywczych, w tym wapń i witaminy ADE oraz K. Zawsze w doskonałej formie, wraz z mężem świeci nienaganną jakością, a jej dzieci wiernie ją w tym naśladują.  Z natury jest domownikiem,  nie lubi otwartych przestrzeni, najlepiej czuje się w lodówce.  Zamknięta w eleganckiej butelce, odpowiednio zaopiekowana, zachowuje swoją rześkość i świeżość m.in. stanowiąc idealny napój uzupełniający do wielu posiłków. Nie testuj jednak jej cierpliwości! Gdy będziesz zwlekać zbyt długo – poznasz jej kwaśne oblicze.

 

Serosław vel Polski Ser

Typowy nastolatek. Bywa mniej lub bardziej dojrzały. Z pewnością jednak polubicie go w obu tych stanach! Co więcej, lubi pojawiać się w różnych kreacjach. Bywa biały, żółty, a nawet pleśniowy! Dzięki temu jest taki wyjątkowy – sam w sobie i jako dodatek

Jogurtosław vel Polski Jogurt

Jak każde dziecko, ciągle zmienia zdanie kim będzie… Raz chce być naturalny, raz kremowy, a czasem nawet z kawałkami owoców lub czekolady! Naprawdę trudno za nim nadążyć. Zawsze chętny na wspólne wypady. Jest idealnym towarzyszem w pracy, szkole i na wycieczce.  Tak bardzo chce być zawsze z Tobą, że występuje nie tylko w różnych smakach, ale i formach – może być mały, duży, gęsty lub pitny!

Śmietanosława vel Polska Śmietana

Jak każda nastolatka bywa humorzasta: czasem  słodka, czasem kwaśna. Ciągle na diecie walczy z kilogramami, dlatego możecie ją spotkać w różnych odsłonach:  12%, 18%, a nawet 36%. Choć z gustami się nie dyskutuje w kartoniku lub pudełku najlepiej smakuje.  Zachęcamy do poznania uroczej Śmietankosławy ponieważ bez niej kuchenne życie traci sens!

 

Masłosław vel Polskie Masło

Nawet, gdy dorośnie, będzie równie urocze, gdyż jest tak bardzo… maślane! Odziedziczyło najlepsze geny, pochodząc z wysokiej jakości polskiego mleka. Bywa czasem lekko rozpuszczone, ale dzięki temu idealnie sprawdzi się w kuchni. Podkręci nie tylko smak każdej kanapki, ale również sosów i kremów.