Z radością informujemy, że kampanię „Bądź świadomy – kupuj polskie” wsparły autorki blogów parentingowych:

„Polska to piękny kraj. Góry, morze, lasy, jeziora, piękne krajobrazy, zabytki i bliskość natury to wszystko możemy znaleźć właśnie w naszym kraju. Moja rodzina wie o tym od dawna i chętnie zwiedza kolejne zakamarki Polski. Teraz postanowiliśmy też dać szansę naszym rodzimym produktom nabiałowym. Skoro coś powstaje w takim pięknym kraju to musi być dobre.”

„Postanowiłam wesprzeć kampanię, ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę jak ważny jest nabiał w diecie i zdrowym rozwoju naszych dzieci. Odkąd zostałam mamą, dobro moich maluchów jest sprawą priorytetową. Ponadto od zawsze uważałam, że nasze rodzime produkty są najlepsze, bez dwóch zdań! Jeżeli tylko mam okazję świadomie wybieram polskie marki, wspierając w ten sposób naszą gospodarkę i licznych przedsiębiorców.”

„Jako mama dwójki maluchów zwracam uwagę na to, co kupuję, zawsze czytam etykietki. Zachęcam również innych do tego, aby świadomie wybierali produkty, które podają swoim dzieciom. Czytając etykiety zwracam również uwagę na producenta – warto wspierać rodzime firmy, które płacą podatki w naszym kraju.”

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich blogerów do wspierania naszej kampanii! Jeśli chcielibyście dołączyć do naszej akcji – czekamy na wiadomości prywatne na fanpage’u. Skontaktować się można z nami także pod adresem kontakt@mlekoslawni.pl 🙂