Każda mama i każdy tata są codziennie zasypywani przez swoje dzieci mnóstwem pytań. W końcu rodzice to najlepsze źródło informacji i mają nie lada wyzwanie – często trudne rzeczy muszą wyjaśnić w prosty sposób, tak aby dziecko było usatysfakcjonowane odpowiedzią!

Rodzice Mlekosławni, którzy posiadają cztery wspaniałe pociechy, na trudne pytania są przygotowani jak nikt. Tym razem jednak chcą poznać Wasze odpowiedzi… Dzięki temu wytłumaczą swoim dociekliwym dzieciom, czym jest…  nabiał 🙂

Spójrzcie na poniższy komiks i sformułujcie odpowiedź dla Mlekosława. Pamiętajcie, że nasze Mlekosławne dzieciaki muszą ją zrozumieć! A może pomogą w tym Wasze dzieci? W końcu nikt tak dobrze nie wytłumaczy zawiłych kwestii jak dziecko! 🙂 Zaproście do zabawy swoje pociechy i bawcie się rodzinnie.

Trzy osoby, które podadzą najbardziej kreatywne i ciekawe odpowiedzi otrzymają grę Pytaki – wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny. Dzięki tej grze poznacie siebie jeszcze lepiej :). Dodatkowy gadżet dla osób wyróżnionych to pojemnik na jogurt z łyżką Smash.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Organizatorem kampanii jest Polska Izba Mleka. Kampania sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka.

Warunki

  1. Zamieść na fanpage’u  https://www.facebook.com/KropeczkaMoja-627485804087986/  pod postem konkursowym TUTAJ  komentarz z odpowiedzią na pytanie Śmietanosławy…
  2. Zgłoszenie otaguj hasłem #MlekoslawniKonkurs #DociekliweDzieciakiMlekoslawnych
  3. Polub fanpage https://www.facebook.com/KropeczkaMoja-627485804087986/ oraz Mlekosławni PL facebook.com/MlekoslawniPL
  4. Będzie nam miło jeśli udostępnisz post konkursowy i zaprosisz innych do wspólnej zabawy
  5. Konkurs trwa od 15.11 do 19.11.2017, wyniki zostaną podane maksymalnie w ciągu czterech dni.
  6. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  7. Nagród nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.
  8. Biorąc udział w konkursie Uczestnik zezwala na publikację i korzystanie z przesłanego komentarza.

Regulamin do pobrania znajdziesz TUTAJ